DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Pazar Belediyesi Trafik Memur Alımı Yapılacak

Pazar Belediyesi Trafik Memur Alımı Yapılacak

Belediye trafik memuru alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Pazar Belediyesi 60 KPSS puanı ile Belediye trafik memuru Alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
Pazar Belediyesi Trafik Memur Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pazar Belediyesi Trafik Memur Alımı Yapılacak

Belediye trafik memuru alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Pazar Belediyesi 60 KPSS puanı ile Belediye trafik memuru Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pazar Belediyesi Belediye trafik memuru Alımı ilanı başvuru tarihi 22.02.2021 tarihinde başlayacak ve 24.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler http://www.pazar.bel.tr adresinde bulunan başvuru formunu indirip dolfurduktan sonra istenilen belgeler ile Pazar Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yılmaz Telatar Caddesi, No: 1 Pazar-Rize adresine teslim etmeleri gerekiyor.

pazar12

pazar2 1

pazar3 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Belediye trafik memuru ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Belediye trafik memuru ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Belediye trafik memuru ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Belediye trafik memuru ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Belediye trafik memuru ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Belediye trafik memuru ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Belediye trafik memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

8 – Belediye trafik memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Belediye trafik memuru ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Belediye trafik memuru ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye trafik memuru ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Belediye trafik memuru ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Belediye trafik memuru ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Belediye trafik memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Belediye trafik memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Belediye trafik memuru ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP