DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Özel İdareler Memur ve İşçi 65 Kişi Kamu Personeli Alımı

Özel İdareler Memur ve İşçi 65 Kişi Kamu Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre farklı kadro ve unvanlarda 65 kişi Memur ve İşçi alımı 10 Mayıs 2019 günü başvurular bitecektir. Kamu personeli alımlarına 65 işçi, memur personel alımı için şartlar neler, kimler başvuruda bulunabilir. Tüm detayları ile…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:56
Özel İdareler Memur ve İşçi 65 Kişi Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alım yapılacak iller Afyonkarahisar ve Kırşehir İl Özel idareleri olarak İŞKUR tarafından yayımlanmıştır. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar 30 yaşından büyük olmaması gerekmektedir. Ayrıca Afyonkarahisar ve Kırşehir illerinde ikamet şartı aranmakta olup memur ve işçi personel alımlarına başvurular sona ermektedir.

Kırşehir ve Afyonkarahisar il özel idaresi tarafından yayınlanan alımı ilanlarına göre kadro dağılımları şu şekilde:

Kırşehir il özel idaresi: Kırşehir 1 kişilik boş kadro ile engelli alımı statüde, beden işçisi alacak. adaylar çalışma şekli daimi olarak yapılacaktır.

Afyonkarahisar il özel idaresi: Afyonkarahisar toplamda 65 kişilik kadro ile farklı pozisyonlarda alım yapılıyor. Buna göre, 2 kişi silindir operatörü, 1 kişi yükleyici loder operatörü 1 kişi bekoloder loder opratörü 1 kişi plent başoperatörü, 1 kişi plent elektrik operatörü 1 kişi asfalt serici operatörü, 2 kişi asfalt serici operatör yardımcısı, 2 kişi plent yağcısı Deneme Bonusu 1 kişi maden mühendisi, 3 kişi motor usta yardımcısı, 1 kişi kaynak usta yardımcısı, 3 kişi hafif şase usta yardımcısı 1 kişi ağır şase usta yardımcısı, 2 kişi inşaat ustası, 24 kişi kamyon şoförü, 3 kişi otobüs şoförü, 3 kişi özel güvenlik, 4 kişi bina ve mal bakımcısı, 5 kişi beden işçisi olmak üzere toplamda 65 memur işçi personel alımı yapılıyor.

Memur ve işçi kamu personeli alımı genel şartları neler: ilgili il özel idarelerine başvuru yapmak isteyen adayların, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşından büyük olmamak, alım yapılacak Afyonkarahisar veya Kırşehir illerinde ikamet ediyor olması, kamu haklarından mahrum olmama, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olma, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması, askerliğini yapmış olma, görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu olmaması, güvenlik görevlileri alımı için belirtilen nitelikleri sağlama gibi nitelikler arancak.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

Başvurular bizzat il özel idaresi müdürlüğü adresine şahsen başvurularak yapılacak.
Afyonkarahisar il özel idaresi adresi: dörtyol mahallesi. küçük çobanlı yolu küme evler no::1 irtibat personeli: Güzin Arkan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP