DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Özel İdare Müdürlüğü Kura Çekilişi İle Personel Alımı

Özel İdare Müdürlüğü Kura Çekilişi İle Personel Alımı

Yayınlanan işçi alımı ilanlarında Kırklareli Özel İdare Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Greyder Operatörü alımı, 1 adet Otomotiv Elektrikçisi alımı, 1 adet Otomotiv Mekanikçisi alımı ve 1 adet Silindir Operatörü alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
Özel İdare Müdürlüğü Kura Çekilişi İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Özel İdare Müdürlüğü Kura Çekilişi İle Personel Alımı

Özel İdare Müdürlüğü kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan işçi alımı ilanlarında Kırklareli Özel İdare Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Greyder Operatörü alımı, 1 adet Otomotiv Elektrikçisi alımı, 1 adet Otomotiv Mekanikçisi alımı ve 1 adet Silindir Operatörü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kırklareli Özel İdare Müdürlüğü işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 05.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında İŞ YERİ ÜNVANI kısmına ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ yazın ve ARA butonuna basınız.

İlanlar aşağıda listelenecektir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ozel

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kırklareli Özel İdare ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kırklareli Özel İdare ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP