DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ÖSYM memur Ve Güvenlik alımı

ÖSYM memur Ve Güvenlik alımı

Yayınlanmış olan güncel kamu alımları bilgisinde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM memur ve güvenlik alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
ÖSYM memur Ve Güvenlik alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu personek alımı güncel alımlar duyursu işlemlerinde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM memur ve güvenlik alımı için başvuru yapacak olan kişilerin yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak sureti ile iş başvuru işlemleri gerçekleştirilecektir.

ÖSYM memur ve güvenlik alımı bilgileri

ÖSYM sözleşmeli personel alımı son başvuru tarihi 23.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Resmi başvuru işlemleri aşağıda buluna resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://ais.osym.gov.tr

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

ÖSYM memur ve güvenlik alımı başvuru şartları

Güvenlik alımı için kişilerin herhangi bir ön lisans programından mezun olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, 35 yaşından büyük olmaması ve 2020 KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puana sahip olması şartı bulunmakta.

Büro personeli alımı için başvuru sahiplerinin 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve 4 yıllık eğitim veren fakültelerin yukarıdaki tabloda belirtilen bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekiyor.

kSınav hizmetleri personeli alımı için görev almak isteyenlerin KPSS Lisans sınavı sonucunda, KPSSP3 (B) grubu puanı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre asgari 70 puana sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kukarıdaki tabloda belirtilen yabancı dil bilgisi puanına sahip olmaları gerekiyor.

Yabancı dil sınav sonuç belgeleri, belge üzerinde geçerlilik süresi belirtilmemiş ise 5 yıl süreyle geçerlidir ve başvuru sahiplerinin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

osym 1

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP