DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Osmaneli Belediyesi Memur Alımı Yapılacak

Osmaneli Belediyesi Memur Alımı Yapılacak

Belediye başkanlığı iş ilanları bilgisi içeriğinde daimi olarak Osmaneli Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:14
Osmaneli Belediyesi Memur Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mühendis Tahsildar Ve Memur Alımı Yapılacak

Yayınlanmış olan ilanlarda Osmaneli Belediyesi mühendis alımı, tekniker alımı, memur alımı, itfaiye eri alımı, zabıta memuru alımı ve tahsildar alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru formunu www.osmaneli.bel.tr adresinden indirebilirsiniz.

Osmaneli Belediyesi 10 adet personelı alımı ilanı son başvuru tarihi 14.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Osmaneli Belediyesi 10 adet personel i alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Camikebir mahallesi prof Dr. Yunus söylet caddesi No: 34

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Osmaneli Belediyesi 10 adet personelı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Osmaneli Belediyesi 10 adet personelı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Osmaneli Belediyesi 10 adet personelı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Osmaneli Belediyesi 10 adet personelı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Osmaneli Belediyesi 10 adet personelı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Osmaneli Belediyesi 10 adet personelı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP