DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ortaokul Mezunu 622 Personel Alımı Yapılacak

Ortaokul Mezunu 622 Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna Beden İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisi içeriğinde İstanbul Yönetim Yenileme İSYÖN birimlerinde çalıştırılmak üzere 622 adet personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Ortaokul Mezunu 622 Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ortaokul Mezunu 622 Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna Beden İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisi içeriğinde İstanbul Yönetim Yenileme İSYÖN birimlerinde çalıştırılmak üzere 622 adet personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İstanbul Yönetim Yenileme işçi ilanı son başvuru tarihi 6.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İstanbul Yönetim Yenileme işçi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan internet sitesi linki üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isyon cankurtaran

isyon cankurtaran sefi

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Ortaokul Mezunu 622 Personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Ortaokul Mezunu 622 Personel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Ortaokul Mezunu 622 Personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Ortaokul Mezunu 622 Personel yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Ortaokul Mezunu 622 Personel ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Ortaokul Mezunu 622 Personel duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Ortaokul Mezunu 622 Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Ortaokul Mezunu 622 Personel duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ortaokul Mezunu 622 Personel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Ortaokul Mezunu 622 Personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ortaokul Mezunu 622 Personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Ortaokul Mezunu 622 Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ortaokul Mezunu 622 Personel resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Ortaokul Mezunu 622 Personel ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP