DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ortaköy Belediyesi Harita Mühendisi Alımı

Ortaköy Belediyesi Harita Mühendisi Alımı

Mühendis Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Ortaköy belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Harita Mühendisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:15
Ortaköy Belediyesi Harita Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ortaköy Belediyesi Harita Mühendisi Alımı

Mühendis Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Ortaköy belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Harita Mühendisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ortaköy belediyesi başkanlığı Harita Mühendisi alımı ilanı başvuru tarihi 6.04.2021 tarihinde başlayacak ve 8.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak isteyen kişiler kuruma şahsen veya posta yolu ile de başvuru yapabilirler.

KPSS P3 60 Puan şartı istenmekte.

ortakoy1 1

ortakoy2 1

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Ortaköy belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ortaköy belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Ortaköy belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ortaköy belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Ortaköy belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ortaköy belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Ortaköy belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP