DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Orman Genel Müdürlüğü 500 Fidan İşçisi Alımı

Orman Genel Müdürlüğü 500 Fidan İşçisi Alımı

Noter Kura çekilişi ile birlikte Fidan işçiSİ alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. İş ilanı bilgisinde Orman genel müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 500 adet Diğer Fidanlık İşçileri Ve Bahçıvanlar işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:12
Orman Genel Müdürlüğü 500 Fidan İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Orman Genel Müdürlüğü 500 Fidan İşçisi Alımı

Orman genel müdürlüğü Diğer Fidanlık İşçileri Ve Bahçıvanlar işçisi alımı ilanı için başvuracak olan bütün adayların en az ilkokul mezunu olması ve ilan bilgileri içinde belirtilmiş olan bütün şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Orman genel müdürlüğü 500 adet Fidan işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 18.6.2021 olarak açıklanmıştır.

Orman genel müdürlüğü 500 adet Fidan işçisi alımı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesine girdikten sonra İŞYERİ ÜNVANI kısmına ORMAN GENEL MÜD. yazın MESLEK kısmına DİĞER FİDAN İŞÇİLERİ VE BAHÇIVANLAR yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

fidan

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Fidanlık İşçisi başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Fidanlık İşçisi ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Fidanlık İşçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Fidanlık İşçisi resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Fidanlık İşçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Fidanlık İşçisi iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP