DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Orman Bakanlığı TAGEM Personel Alımı

Orman Bakanlığı TAGEM Personel Alımı

Kamu kurumu personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan resmi kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Tarım Ve Orman Bakanlığı, TAGEM birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet endüstri mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
Orman Bakanlığı TAGEM Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Orman Bakanlığı TAGEM Personel Alımı

Kamu kurumu personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan  resmi kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Tarım Ve Orman Bakanlığı, TAGEM birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet endüstri mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü ilanı son başvuru tarihi 25.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/tarim-orman-bakanligi-personel-alimina-iliskin-is-basvurusu

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

orman1 4

orman2 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Tarım TAGEM mühendis ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP