DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Organizasyon Destek Personeli Alımı

Organizasyon Destek Personeli Alımı

Belediye kurumu Organizasyon Destek Personeli için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak KPSS'siz kamu personeli alımı duyurusu dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Organizasyon Destek alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
Organizasyon Destek Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Organizasyon Destek Personeli Alımı

Belediye kurumu Organizasyon Destek Personeli için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak KPSS’siz kamu personeli alımı duyurusu dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Organizasyon Destek alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

1 adet Organizasyon Destek Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 23.05.2021 olarak açıklanmıştır.

1 adet Organizasyon Destek Personeli alımı ilanı Başvuru işlemleri için adayların aşağıda yazılmakta olan mail adresine özgeçmişlerini yollamarı zorunludur.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper organizasyon

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Organizasyon Destek Personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Organizasyon Destek Personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Organizasyon Destek Personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Organizasyon Destek Personeli yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Organizasyon Destek Personeli ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Organizasyon Destek Personeli duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

7. Organizasyon Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Organizasyon Destek Personeli duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Organizasyon Destek Personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Organizasyon Destek Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Organizasyon Destek Personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Organizasyon Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Organizasyon Destek Personeli resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Organizasyon Destek Personeli ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP