DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Organik Tarım Tekniker alımı

Organik Tarım Tekniker alımı

Tekniker Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan iş ilanlarında Şanlıurfa Halfeti belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Organik Tarım Tekniker alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:48
Organik Tarım Tekniker alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Organik Tarım Tekniker alımı

Tekniker Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan iş ilanlarında Şanlıurfa Halfeti belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Organik Tarım Tekniker alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şanlıurfa Halfeti belediyesi Tekniker Alımı ilanı son başvuru tarihi 02.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Halfeti belediyesi personel limited şirketi siyahgül mahallesi belediye caddesi No: 12 Halfeti – Şanlıurfa

Telefon Bilgisi: 0 544 367 34 38

tekniker

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Halfeti belediyesi Tekniker ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP