DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ordu Belediyesi 76 Personel Alımı Yapılacak

Ordu Belediyesi 76 Personel Alımı Yapılacak

Ordu Belediyesi kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Ordu Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 76 kamu personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Ordu Belediyesi 76 Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ordu Belediyesi 76 Personel Alımı Yapılacak

Ordu Belediyesi kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Ordu Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 76 kamu personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ordu Belediyesi kamu personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 18.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] adresine mail yolu ile başvurmaları gerekiyor.

ALIM YAPILAN KADROLAR

7 adet Büro görevlisi alımı

1 adet Psikolog alımı

2 adet Aşçı alımı

1 adet Sosyal Çalışmacı alımı

1 adet Şoför alımı

2 adet Ağır Vasıta Şoförü alımı

6 adet Beden İşçisi alımı

1 adet Tekniker alımı

1 adet Makine tekniker alımı

2 adet Kimyager alımı

1 adet Kimya Mühendisi alımı

1 Ziraat Mühendisi alımı

50 adet Filit İşçisi alımı

45454 2

sofor 8

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

6 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

6. Ordu Belediyesi kamu personeli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP