DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Öğretmenevine Ön Büro Elemanı Alımı

Öğretmenevine Ön Büro Elemanı Alımı

Ön Büro Elemanı Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Antalya Konya altı mehmet zeki balcı Öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Yardımcı Ön Büro Elemanı Alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
Öğretmenevine Ön Büro Elemanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Öğretmenevine Ön Büro Elemanı Alımı

Ön Büro Elemanı Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Antalya Konya altı mehmet zeki balcı Öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Yardımcı Ön Büro Elemanı Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ön Büro Elemanı Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üstünden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile üye giriş yapın ve daha sonra aşağıda bulunan direk linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005849081

konya 7

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

8 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ön Büro Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP