DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Öğretmenevine Kura Çekilişi İle İşçi Alımı Yapılacak

Öğretmenevine Kura Çekilişi İle İşçi Alımı Yapılacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Kemah öğretmenevi ve akşam sanat okuluna 1 adet Kalorifer Ateşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:52
Öğretmenevine Kura Çekilişi İle İşçi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Öğretmenevine Kura Çekilişi İle İşçi Alımı Yapılacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Kemah öğretmenevi ve akşam sanat okuluna 1 adet Kalorifer Ateşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kemah öğretmenevi ilanı son başvuru tarihi 20.04.2021 olarak açıklanmıştır.

İlana başvuru işlemi İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır. Aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005995636

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kemah öğretmenevi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kemah öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kemah öğretmenevi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kemah öğretmenevi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kemah öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kemah öğretmenevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kemah öğretmenevi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP