DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Öğretmenevine İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı

Öğretmenevine İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı

Kamu kurumuna Beden İşçisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Karaman Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kat şefi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:24
Öğretmenevine İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Öğretmenevine İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı

Kamu kurumuna Beden İşçisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Karaman Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kat şefi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Karaman Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğü Kat şefi ilanı son başvuru tarihi 1.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Karaman Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğü Kat şefi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006047876

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kat1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İlkokul Mezunu Kat Şefi Alımı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP