DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Öğretmenevine 4000 TL Maaş İle İşçi Alımı

Öğretmenevine 4000 TL Maaş İle İşçi Alımı

İşçi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Antalya Konya altı mehmet zeki balcı Öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İşçi Alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
Öğretmenevine 4000 TL Maaş İle İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Öğretmenevine 4000 TL Maaş İle İşçi Alımı

 İşçi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Antalya Konya altı mehmet zeki balcı Öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet  İşçi Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

 İşçi Alımı ilanı son başvuru tarihi 15.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üstünden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile üye giriş yapın ve daha sonra aşağıda bulunan direk linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005877843

kobya1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Konya altı işçi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Konya altı işçi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Konya altı işçi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Konya altı işçi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Konya altı işçi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Konya altı işçi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Konya altı işçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Konya altı işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Konya altı işçi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Konya altı işçi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya altı işçi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya altı işçi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya altı işçi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya altı işçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya altı işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya altı işçi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya altı işçi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP