DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Öğretmenevi Kura ile Ön Büro Elemanı Alımı

Öğretmenevi Kura ile Ön Büro Elemanı Alımı

Noter Kura çekilişi ile eleman alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisi içinde Adana Öğretmenevi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet Ön Büro Elemanı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:10
Öğretmenevi Kura ile Ön Büro Elemanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Öğretmenevi Kura ile Ön Büro Elemanı Alımı

Adana öğretmenevi ve akşam sanat okulu ilanına başvuracak olan adayların Hijyen Belgesi, Ön Büro Elemanı Yetiştirme Geliştirme ve Uyum Eğitimi Sertifikasına sahip olması ve en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adana Öğretmenevi 4 adet Ön Büro personeli ilanı son başvuru tarihi 14.6.2021 olarak açıklanmıştır.

Adana Öğretmenevi 4 adet Ön Büro memuru ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006073107

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

adana

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Adana Öğretmenevi 4 adet Ön Büro personeli başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Adana Öğretmenevi 4 adet Ön Büro personeli ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Adana Öğretmenevi 4 adet Ön Büro personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adana Öğretmenevi 4 adet Ön Büro personeli resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Adana Öğretmenevi 4 adet Ön Büro personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

3. Adana Öğretmenevi 4 adet Ön Büro personeli iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP