DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Öğretmenevi Kura Çekilişi Eleman Alımı

Öğretmenevi Kura Çekilişi Eleman Alımı

Noter Kura çekilişi ile personel alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Bandırma Öğretmenevi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet garson alımı 1 adet aşçı yardımcısı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
Öğretmenevi Kura Çekilişi Eleman Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Öğretmenevi Kura Çekilişi Eleman Alımı

Noter Kura çekilişi ile personel alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Bandırma Öğretmenevi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet garson alımı 1 adet aşçı yardımcısı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bandırma Öğretmenevi 1 adet garson alımı 1 adet aşçı yardımcısı ilanı son başvuru tarihi 8.6.2021 olarak açıklanmıştır.

Bandırma Öğretmenevi 1 adet garson alımı 1 adet aşçı yardımcısı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006062723

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006062701

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ogretmen1 1
BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Bandırma Öğretmenevi başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Bandırma Öğretmenevi ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Bandırma Öğretmenevi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Bandırma Öğretmenevi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Bandırma Öğretmenevi istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Bandırma Öğretmenevi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Bandırma Öğretmenevi istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

8. Bandırma Öğretmenevi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bandırma Öğretmenevi resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Bandırma Öğretmenevi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bandırma Öğretmenevi iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Bandırma Öğretmenevi bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bandırma Öğretmenevi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Bandırma Öğretmenevi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP