DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Nüfus Müdürlüğü Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başladı

Nüfus Müdürlüğü Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başladı

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alımların bilişim personeli olarak istihdam edileceği duyuruldu. İşte tüm detaylar ve ilan kılavuzu…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:49
Nüfus Müdürlüğü Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne memur alımı başlamış olup ilgili adayların başvuruları 30 Ekim 2019 tarihi mesai saati bitimine kadar devam edeceği duyuruldu. Başvuru şartları ve ilan kılavuzu aşağıda verilmiştir.

Resmi Gazete’de duyurulan ilana göre Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü alınacak memurların unvanları ise geliştirme uzmanı olarak alınacak olup toplamda 8 kişi istihdam edileceklerdir. Başvurular başlamış olup 30 Ekim itibariyle sona erecektir.

İlgili adaylar ( www.icisleri.gov.tr ) ile ( www.nvi.gov.tr ) resmi veb siteleri üzerinden bilişim personeli alımı sınav başvuru formu için 30 Ekim 2019 tarihine kadar ulaşabilir ve bu doğrultuda e- Devlet üzerinden başvurularını yapabilirler. Başvuru genel şartları ve özel şartlarına haiz olanlar başvurularını geciktirmemeleri gerekiyor.

Başvuru şartları neler; İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünde sözleşmeli bilişim kamu personeli alımı için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48 maddesinde ki belirtilen şartları taşıması, fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlularından mezun olmaları gerekmektedir.

Bunun yanı sıra yazılım ve yazılım tasarımı geliştirilmesi, sürecin yönetimi konularında en az 3 yıl değer unvanlar için ise 5 yıllık deneyime sahip olması, 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüsündeki hizmetler ve özel kesimde SGK pirim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim hizmet süreleri dikkate alınır; ifadesine yer verilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Tüm detaylara ulaşmak için başvuru kılavuzunu tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP