DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı, psikolog alımı ve diğer sağlık personeli alımı olmak üzere 38 adet sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı, psikolog alımı ve diğer sağlık personeli alımı olmak üzere 38 adet sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 12.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Meram Tıp Fakültesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP