DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Sağlık Personeli Alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 17.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Namık Kemal Üniversitesinin basvuru.nku.edu.tr/personel internet sitesinde olan online başvuru sistemine ait bağlantıdaki Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurması ve istenilen belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda göndermeleri gerekiyor.

namik kemal 1

namik kemal2

namik kemal3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

8 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

9. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Namık Kemal Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP