DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Müze Müdürlüğü Vasıfsız İşçi Alımı Yapacak

Müze Müdürlüğü Vasıfsız İşçi Alımı Yapacak

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Aydın Müze Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet vasıfsız işçi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
Müze Müdürlüğü Vasıfsız İşçi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Müze Müdürlüğü Vasıfsız İşçi Alımı Yapacak

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Aydın Müze Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet vasıfsız işçi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aydın Müze Müdürlüğü vasıfsız işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 15.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Millet müze müdürlüğü Balat, Didim Aydın

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Aydın Müze Müdürlüğü ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP