DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Muğla'da Farklı Kadrolarda Toplam 46 Personel Alınacak!

Muğla'da Farklı Kadrolarda Toplam 46 Personel Alınacak!

Alım yapılacak unvanlar arasında arkeolog, sanat tarihçesi, beden işçisi, şoför ve temizlik personeli alımı yapılacak. Alımı yapılacak personellerin duyurusu ayrı ayrı ilanlarda yer alırken kadro dağılımıysa netleşti.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Muğla'da Farklı Kadrolarda Toplam 46 Personel Alınacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstihdam ilanlarında alımı devam eden ilanlara biri daha eklendi. Yayınlanan ilana göre farklı kadrolarda güncel personel alımı yapılacak. Yapılacak alımların kadrolara göre dağılımı da belirlendi. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Muğla Beçin Kazı Başkanlığı 3 arkolog, 3 sanat tarihçesi ve 8 beden işçisi olmak üzere toplam 14 personel alımı yapılacak. Yapılan duyuruda aranan şartlar da belli oldu. Beden işçisi için alım şartında eğitim bilgisinde okur-yazar olması yeterlidir.

Ayrıca Beçin beldesine yakın yerlerde ikamet eden kişilerin alımı sağlanacaktır. Vasıflı işçi alımı olan 3 arkolog, 3 sanat tarihçesi alımında ise üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma şartı vardır. Başvuracak adaylardan 2 adet vesikalık fotoğraf da alınacaktır.

Muğla Beçin Kazı Başkanlığı 14 personel alım duyurusu için tıklayınız.

Muğla’da kazı çalışmasında istihdam edilmek üzere personel alımı için bir duyuruda Kültür ve Turizm Bakanlığı Muğla Bozukkale Sualtı Kazısı Başkanlığından geldi. Yayımlanan ilanda 1 arkeolog ve 4 beden işçisi olmak üzere toplam 5 personelin alınacağı duyuruldu. 

Arkeolog alımında üniversitelerin arkeoloji, sanat tarihi ve restorasyon bölümlerinden mezun olma ve daha önce arkolojik kazılarda çalışmış olma şartı varken beden işçileri için kazının yapıldığı yakın çevrede ikamet etme ile en az okur yazar olma şartı yer almaktadır. İlana başvuru için Söğüt Mahallesi Kızılyer Sokak, Marmaris açık adresine başvuruda bulunmak gerekmektedir. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Muğla Bozukkale Sualtı Kazısı Başkanlığı alım ilanı için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

Yayınlanan bir diğer ilan ise Ortaca ilçesinden geldi. Ortaca ilçe sınırları içerisinde ikamet edenlerin başvuracağı ilanda kepçe operatörü-şoför kadrosunda 4 işçi alımı yapılacak. Başvuru tarihlerinde son gün 24.09.2019 tarihi iken başvuru adresi ve başvurudan sonraki mükalat adresi Dalyan Mahallesi, 302.Sokak No:1/2 Ortaca-Muğla adresi olarak belirlendi.

Kepçe operatörü-şoför alım ilanı için tıklayınız.

Muğla Milas Belediyesi de 2 tanesi soğuk hava deposu, pet su işlerinde çalıştırılmak üzere beden işçisi, 5 tanesi şoför olarak istihdam edilmek üzere ve 16 tanesi de temizlik işleri müdürlüğünde işçi olarak çalıştırılmak üzere toplam 23 alım ilanı duyurdu. 

Soğuk hava deposu, pet su işlerinde çalıştırılmak üzere alınacak personelde aranan şartlar arasında deneyim betstr şartı eklenmemişken ilana başvurmak için başvuru adresi Milas Belediyesi Emek Personel Tur. Tic. San. A.Ş açık adresi belirtildi. İlan duyurusu için tıklayınız.

Muğla Milas Belediyesi alımında 5 şoför kadrosu da bulunmaktadır. Şoför olarak alınacak kişilerde aranan şartlar arasında E Sınıfı ehliyet, mesleki yeterlilik belgesi ve psikoteknik belgesi bulunmaktadır. 16 işçi alım ilanında ise tecrübe şartı belirtilmezken alınacak personelin sağlık sorunun olmamasına dikkat edilmiştir. İlanlara başvurmak için Milas Belediyesi Emek Personel Tur. Tic. San. A.Ş (Hışarbaşı-Hocabedrettin Mah. Belediye Cad. No:30) adresine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Muğla Milas Belediyesi 21 personel alım duyurusu için tıklayınız.

Böylelikle Muğla il sınırları içerisinde farklı ilçe belediyelerinde ve kazı çalışmalarında istihdam edilmek üzere toplam 46 personel alınacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP