DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Muğla Belediyesi 78 Özel Güvenlik Başvuruları Bugün Sona Eriyor

Muğla Belediyesi 78 Özel Güvenlik Başvuruları Bugün Sona Eriyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıdaki özel güvenlik alımı için başvurular bugün sona eriyor.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:55
Muğla Belediyesi 78 Özel Güvenlik Başvuruları Bugün Sona Eriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye genelinde hem kamu kurum ve kuruluşlarında olmak üzere hem de özel sektör çalışmalarında en fazla istihdam yapılan unvan ve birim için bir ilan daha yayımlandı ve adayların bilgisine başvuru sürecine dair bilgiler sunuldu.

Yayımlanan ilanların muhatap merkezleri genel olarak belediyeler olurken, belediyeler bağlı olarak kent hizmeti veren şirketler dahilinde de Betgram sözleşmeli olarak istihdamların gerçekleştirilmektedir.

Bu minvalde yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından çok sayıda personel alımı ve işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Geçtiğimiz hafta içerisinde yayımlanan ilanda yer alan ibarelere dayanarak; alımların toplamda 12 unvanda ve 109 kişilik kontenjan dahilinde yapılacağı biliniyordu.

Özel Güvenlik Personeli alımı için ayrıca başvuru tarihini ileri bir tarihe alan Muğla Belediyesi, diğer 11 unvan için başvurularını tamamladı.

Belediye bünyesinde özel güvenlik personeli alımı için başvuru yapacak olan adaylara ise bir son uyarı olarak, başvuru tarihinin sadece özel güvenlik alımına mahsus olmak üzere bugün itibari ile sona ereceği bildirildi.

11-12 Eylül tarihlerinde yapılabilecek olan özel güvenlik personeli alımı başvuruları için adayların; saat 08:00 ile 18:00 arasına kadar başvurularını teslim etmek için vakitleri bulunmaktadır.

Başvuru yapacak olan adaylardan Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin talep ettiği şartlar ise; 18 yaşında büyük olmak, 5188 sayılı yasa gereğince geçerli olan silahlı ve silahsız özel güvenlik kartına sahip olmak, vardiya sistemine uyum sağlayabilecek olmak, başvuru tarihi itibari ile 35 yaşından gün almamış olmak ve boy kilo arasında son iki hanenin farkının 15’ten fazla olmaması şeklinde kriterler talep edilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Başvuru yeri olan Muğla Büyükşehir Belediyesi  için alımları yapılacak olan özel güvenliklerin cinsiyet, kontenjan ve görev yeri ise aşağıda yer alan tabloda gösterildiği biçimde gerçekleştirilecektir.
tablo

muYla

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP