DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MSB Hizmetli Alımı Yapacak

MSB Hizmetli Alımı Yapacak

Milli Savunma Bakanlığı hizmetli alımı iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Milli savunma bakanlığı MSB kendi içinde çalıştırılmak üzere 71 adet hizmetli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
MSB Hizmetli Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MSB Hizmetli Alımı Yapacak

Milli Savunma Bakanlığı hizmetli alımı iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Milli savunma bakanlığı MSB kendi içinde çalıştırılmak üzere 71 adet hizmetli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

MSB, Milli Savunma Bakanlığı Hizmetli memuru ilanı son başvuru tarihi 21.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://personeltemin.msb.gov.tr

msb01 4

msb2 17

msb3 16

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 –  MSB Hizmetli işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – MSB Hizmetli işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. MSB Hizmetli işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. MSB Hizmetli işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP