DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milli Savunma Bakanlığı Şoför Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Şoför Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu Şoför alımı ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilan duyurusunda Milli savunma bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 7 adet Kadrolu Şoför alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:52
Milli Savunma Bakanlığı Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Savunma Bakanlığı Şoför Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Kadrolu Şoför alımı ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilan duyurusunda Milli savunma bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 7 adet Kadrolu Şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Milli Savunma Bakanlığı Şoför alımı ilanı başvuru tarihi 21.04.2021 olarak açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://personeltemin.msb.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sofor 2

msb2 15

msb3 14

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – MSB Şoför duyurusuna başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. MSB Şoför duyurusuna ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP