DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı İlanları

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı İlanları

Bakanlık iş ilanları genelinde bildirilmiş olan bilgiler içinde Milli Savunma Sanayii Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere mühendis alımı gerçekleştirilecektir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:51
Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli savunma sanayi başkanlığı tarafından gerçekleştirilen bilgiler ışığında iş başvurusu yapacak olan bütün adayların kurum tarafından resmi olarak ilan edilmiş eğitim ve diğer şartları taşımasıgerekiyor.

SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI

•    Savunma Sanayii Başkanlığı kamu personel alımı son başvuru tarihi 15.11.2021 olarak duyuruldu.

•    Başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin aşağıda bulunan resmi site üzerinden online iş başvurusu yapmaları gerekiyor.

www.ssb.gov.tr

savunma sanayii baskanligi

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    MSB personel alımı için kişilerin En az dört yıllık lisans eğitimi veren ilan metninde yer alan öğrenim bölümlerinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2.    Bütün bay ve bayan adayların sınavın yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve İşletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

3.    Kamu ilanları için başvurmak isteyen şahısların 2020 ve 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından ilan metninde yer alan öğrenim bölümlerine karşılık gelen puan türlerinden 85 (seksen beş) ve üzeri puan almış olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    Son dakika iş ilanları için başvurmak isteyenlerin 15.11.2019 tarihinden sonra açıklanan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya Elektronik Yabancı Dil Sınavından (e-YDS) İngilizce alanında en az 80 (seksen) puan almış olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP