DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milli Savunma Bakanlığı Dış Kaynaktan Subay Temin Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı Dış Kaynaktan Subay Temin Duyurusu

MSB Türk Silahlı Kuvvetleri dış kaynaktan 2018 yılını kapsayan muvazzaf subay alımlarında başvurular akabinde bilgilendirme duyurusu yayınlanmıştır...

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:21
Milli Savunma Bakanlığı Dış Kaynaktan Subay Temin Duyurusu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yayımlanan 2018 yılının 22 Kasım tarihinde son bulan muvazzaf subay temini sürecinde belirtilen konuların aktarılması maksadı ile bir duyur yayımlamıştır.

Yayımlanan duyuruda Türk Silahlı kuvvetlerine dış kaynaktan subay temini işlemlerinin tamamlandığı bildirilmiştir. İlgili seçim aşamalarının akabinde değerlendirme sonucunda başarılı olan her adayın sıralaması yer aldığı fakat bu listede her adayın kayıt hakkı kazanmadı bilgilerine yer verildi.

Kayıt hakkı kazanmış olan adaylar sınıflara özgü kayıt hakkı kazandı ibaresi bulunmaktadır. Adaylar kayıtlarını 24 Nisan ile 29 Nisan 2019 tarihlerinde mesai saatleri içerisinde 8.30 ile 16.30 saatlerinde ilgili kayıt Bahis Siteleri merkezlerinde yapılacağının bilgisi ilan edilmiştir.

Adayların dikkat etmesi gereken konulardan bir tanesi kuvvet komutanlıklarının herhangi birine kaydı olan adayın başkaca komutanlığa geçişi mümkün olmayacağı bildirilmiştir 29 Nisan sonu itibariyle adaylar kayıtlarını yaptırmamış ise adaylıktan düşürülecektir.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan duyuruda Hava, Deniz Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın kapsamak kaydı ile kayıt hakkı kazanan adayların başarı sıralaması sıralamalarına yer verilirken, Hava ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na dair taahhütname senetleri ve evraklar erişime açılmıştır.

Taahhütname yükleme senetleri ve belgeleri için Hava Kuvvetleri Komutanlığı için tıklayın. Kara Kuvvetleri Komutanlığı için tıklayın.

MSB Türk Silahlı Kuvvetleri dış kaynaktan muvazzaf subay ön kayıt bilgilendirmeleri için tıklayın. Başvuru sonucu için tıklayın.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı başarılı sıralaması için tıklayın. Hava Kuvvetleri Komutanlığı başarı sıralaması için tıklayın. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı başarı sıralaması için tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP