DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Maaş İle Personel Alımı

MEB Personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Milli Eğitim Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Maaş İle Personel Alımı

MEB Personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Milli Eğitim Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

MEB ilanı başvuru tarihi 26.04.2021 tarihinde başlayacak 30.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] posta adresine mail yollamaları gerekiyor.

KPSS P3 70 puan şartı bulunmakta.

24-28 Mayıs 2021 tarihleri arasında sözlü sınav yapılacaktır.

Gerçekleştirilecek olan sınava ilişkin kılavuz www.meb.gov.tr, personel.meb.gov.tr, yegitek.meb.gov.tr adresinde yayınlanacaktır.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

milliegitim1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – MEB bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – MEB bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – MEB bilişim ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – MEB bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – MEB bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – MEB bilişim ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7 – MEB bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – MEB bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – MEB bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. MEB bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. MEB bilişim ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. MEB bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. MEB bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. MEB bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. MEB bilişim ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP