DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milli Eğitim Bakanlığı 13 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor

Milli Eğitim Bakanlığı 13 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor

Milli Eğitim Bakanlığı yayınlamış olduğu ilan ile lisans mezunu ve KPSS puan sıralamasına göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için sözlü sınav ile 13 sözleşmeli personel alımı yapılmaktadır.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:57
Milli Eğitim Bakanlığı 13 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı için adayların; Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Kamu personeli alımı için adaylar belirtilen pozisyonlardan yalnızca biri için başvurabileceklerdir. Ayrıca fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olan adaylarda başvruu yapabileceklerdir.

Sözleşmeli personel alımında adayların; Bilgisayar çevre birimlerinin Betasus donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi gerekmektedir.
Başvuru yapacak olan adayların 22 Mart 2019 tarihine kadar Millî Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesinde bulunan başvuru formunu mesai saati bitimine kadar eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, istenilen belgeleri elektronik ortamda başvuru formuna ekleyerek online başvuru yapacaklardır.

Milli Eğitim Bakanlığı Sözleşmeli bilişim personeli alımı kılavuzu için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP