DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

İşçi alımı için açıklanmış olan bilgilerde, Milas belediyesi başkanlığı bünyesine çalıştırılmak için 17 sürekli şoför ve beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
17 Mayıs 2022 14:41
Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İşçi Alımı Milas Belediyesi Duyurusu

İşçi alımı için açıklanmış olan duyurular ile birlikte Milas belediyesi başkanlığı bünyesine çalıştırılmak için 17 sürekli şoför ve beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

İşçi Alımı Başvuru Şartları

Milas belediyesi personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin çalışma bölgesinin temizliğinin yapması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlaması gerekiyor.

Belediye personel alımı genelinde çalışmak isteyenlerin ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel rahatsızlıklarının olmaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlaması gerekiyor.

Şoför alımı için kişilerin kullanmakta olduğu aracın temizlik, bakım işlerini sağlaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve aracı ile ilgili arıza durumlarında onarımı için bilgilendirme yapması gerekiyor.

Milas alımları için adayların hızlı problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, ekip çalışmasına uygun, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

 

Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 20.5.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Hisar başı Hoca Bedrettin Mahallesi belediye caddesi no: 30

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP