DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mevlana Kalkınma Ajansı Kamu Personel Alımı

Mevlana Kalkınma Ajansı Kamu Personel Alımı

Kalkınma Ajansına Kamu Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan olan ilanlarda Mevlana Kalkınma Ajansı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet mimar alımı ve bir hukuk uzmanı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
Mevlana Kalkınma Ajansı Kamu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mevlana Kalkınma Ajansı Kamu Personel Alımı

Kalkınma Ajansına Kamu Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan olan ilanlarda Mevlana Kalkınma Ajansı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet mimar alımı ve bir hukuk uzmanı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı alımı ilanı başvurusu 20 Ocak 2021 tarihinde başlayacak ve 26 Şubat 2021 de son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunmakta olan Mevlana Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısı üzerinden yapılacaktır.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/12/20201230-4-23.pdf

mevlana1

mevlana2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

6. Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Mevlana Kalkınma Ajansı Mimar ve Hukuk uzmanı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP