DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Sağlık Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Mersin Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, psikolog alımı, röntgen teknisyeni alımı ve sağlık teknikeri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 29.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak olan adaylar http://www.mersin.edu.tr/ sitesinden başvuru formunu doldurması gerekiyor.

Online Başvuru Formunu Sadece Doldurulacak ve Sistemden Gönderilmesi gerekiyor.

Ön Başvuru Formu Bilgisayar Ortamında İndirip Doldurmanız gerekiyor.

İlanın resmi kılavuz linki aşağıda

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2021/01/20210115-4-12.pdf

1 27

2 11

3 6

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

7. Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP