DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mersin Üniversitesi İşçi Güvenlik Sağlık Personeli ve Memur Alımı

Mersin Üniversitesi İşçi Güvenlik Sağlık Personeli ve Memur Alımı

Üniversite personel alımı geneli içinde yayını gerçekleştirilmiş olan iş ilanları bilgisinde Mersin üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere memur alımı, işçi alımı, güvenlik alımı ve sağlık personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:52
Mersin Üniversitesi İşçi Güvenlik Sağlık Personeli ve Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güvenlik alımı için ortaöğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 2020 yılı KPSS(P94) en az 60 puan almış olması ayrıca 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

İBB büro elemanı alımı son başvuru tarihi 29.11.2021 olarak duyuruldu.

Başvurular Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

ÜNİVESİTE İŞÇİ MEMUR VE GÜVENLİK ALIMI

Hemşire alımı için başvuru yapacak olan kişilerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Yüksekokulu veya Hemşirelik Fakültesi lisans programından mezun olmak.

Sağlık teknikeri alımı için başvuru yapmak isteyen vatandaşların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Yükseköğretim Kurumlarının Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olması gerekiyor.

Başvuru sahiplerinin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

Diğer sağlık personeli alımı için başvuru yapmak isteyenlerin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Yaşlı Bakım Hizmetleri, Yaşlı Bakımı, Yaşlı Hizmetleri Bakımı önlisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

Teknisyen alımı için başvuru yapmak isteyenlerin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Makine-Resim Konstrüksiyon, Makine-Resim-Konstrüksiyon önlisans programlarının birinden mezun olmaları gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP