DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mersin Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı İş İlanları

Mersin Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı İş İlanları

Kamu kurumu 75 KPSS şartı ile iş ilanları bilgisi yayınlandı. İş ilanı içeriğinde Mersin su ve kanalizasyon idaresi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:14
Mersin Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Su Ve Kanalizasyon İdaresi Personel Alımı İş İlanları

Yayınlanan ilanlarda Mersin su ve kanalizasyon idaresi genel müdürlüğü ilanına başvuracak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, KPSS sınavlarında en az 75 puan almış olmak ve B sınıfı ehliyete sahip olmak gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Mersin su ve kanalizasyon idaresi 20 adet personel alımı ilanı son başvuru tarihi 06.08.2021 olarak bildirilmiştir.

Mersin su ve kanalizasyon idaresi 20 adet personel ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Zeytinlibahçe caddesi No. 99 Akdeniz – Mersin

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Mersin su ve kanalizasyon yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Mersin su ve kanalizasyon ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Mersin su ve kanalizasyon yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mersin su ve kanalizasyon duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Mersin su ve kanalizasyon ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Mersin su ve kanalizasyon yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP