DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Menteşe Belediyesi KPSS'siz İşçi Alımı

Menteşe Belediyesi KPSS'siz İşçi Alımı

Kamu kurumuna KPSS'siz işçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı resmi iş ilanları duyurusunda Menteşe Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet KPSS'siz İşçi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:00
Menteşe Belediyesi KPSS'siz İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi Alımı

Kamu kurumuna KPSS’siz işçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı resmi iş ilanları duyurusunda Menteşe Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet KPSS’siz İşçi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Menteşe Belediyesi ilanı son başvuru tarihi 10.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan kurum adresine şahsen başvurmaları gerekiyor.

Şeyh Mahallesi Belediye sokak No: 11

mentese supurgeci

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Menteşe Belediyesi KPSS’siz İşçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP