DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi memur, işçi, temizlik ve güvenlik alımı

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi memur, işçi, temizlik ve güvenlik alımı

Üniversite personel alımı ilanları geneli içinde açıklamaları yapılan duyurularda Mehmet Akif Ersoy üniversitesi memur, işçi, temizlik ve güvenlik alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:25
Mehmet Akif Ersoy üniversitesi memur, işçi, temizlik ve güvenlik alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi memur, işçi, temizlik ve güvenlik alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adayların bildirilmiş olan şartları taşımaları gerekmekte.

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi memur, işçi, temizlik ve güvenlik alımı başvuru şartları

Büro personeli alımı için Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Önlisans Programlarından birinden mezun olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve KPSS’den en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Teknisyen alımı için Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikerliği veya Veteriner Sağlık Teknikerliği Önlisans Programlarından birinden mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Mezuniyet sonrası alanında 2 (iki) yıl tecrübeli olmak ve bunu SGK dökümü ile belgelendirmek gerekiyor.

Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin veya Çok Programlı Anadolu Liselerinin Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı Çerçeve Öğretim Programı Veteriner Sağlık Dalından mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Güvenlik alımı için Güvenlik ve Koruma Önlisans Programlarından mezun olmak veya herhangi bir Önlisans Programından mezun olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 2020 KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için Ortaöğretim (Lise ve dengi) Okulu mezunu olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 26.01.2022 tarihinde son bulacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

Başvuru işlemleri Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzu için tıklayınız

universite personel alimi 4

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP