DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi işçi, memur ve güvenlik alımı yapılacak

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi işçi, memur ve güvenlik alımı yapılacak

Üniversite işçi alımı yapılması için açıklanmış olan duyurularda Mehmet Akif Ersoy üniversitesi işçi, memur, temizlik ve güvenlik alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:52
Mehmet Akif Ersoy üniversitesi işçi, memur ve güvenlik alımı yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi memur, işçi, temizlik ve güvenlik alımı başvuru şartları

1.    Büro personeli alımı için Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Önlisans Programlarından birinden mezun olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve KPSS’den en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

2.    Teknisyen alımı için Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikerliği veya Veteriner Sağlık Teknikerliği Önlisans Programlarından birinden mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Mezuniyet sonrası alanında 2 (iki) yıl tecrübeli olmak ve bunu SGK dökümü ile belgelendirmek gerekiyor.

3.    Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin veya Çok Programlı Anadolu Liselerinin Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı Çerçeve Öğretim Programı Veteriner Sağlık Dalından mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Güvenlik alımı için Güvenlik ve Koruma Önlisans Programlarından mezun olmak veya herhangi bir Önlisans Programından mezun olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 2020 KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olması gerekiyor.

5.    Temizlik personeli alımı için Ortaöğretim (Lise ve dengi) Okulu mezunu olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi personel alımı başvuru bilgileri

•    Başvurular 26.01.2022 tarihinde son bulacaktır.

•    Başvuru işlemleri Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Başvuru kılavuzunu incelemek için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP