DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MEB ve SGK Daimi Kamu Personeli Alımı

MEB ve SGK Daimi Kamu Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumunda yayımlanan ilanlara göre Milli Eğitim Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu uhdesinde KPSS şartı aranmaksızın 7 Ekim 2019 tarihine kadar ilgili adayların başvuruları kabul edilmektedir. Başvuru genel ve özel şartları haberimizin devamında…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
MEB ve SGK Daimi Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan İŞKUR güncel iş ilanlarına göre MEB ve SGK kamu personeli alımları ilanı yayımlanmıştır. İŞKUR ilanına göre başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu olması yeterli olup KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru için İŞKUR resmi web sitesi üzerinden iş ilan numarasıyla başvuruda bulunabileceğiniz gibi şahsen’de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra statüsü ( Engelli veya TMY ) olanlarda başvuruda bulunabilirler.

MEB BALIKESİR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Aşçı Yardımcısı mesleğine yönelik olarak yetkili kurumlardan alınmış diploma, sertifika ve diğer belgelere sahip olmalıdır. Aşçı yardımcısı olarak çalışacakların vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamalıdır. Bu ilanla işe alınan işçiler 5 yıl süre il dışı nakil talebinde bulunamazlar. 00005187024 ilan numarası ile başvuru yapılabilir. En az ilkokul mezunu olanlar başvuruda bulunabiliyorlar.

Aşçı yardımcısı personel alımı 4 kişi için şartlar neler; Türk vatandaşı olmak. 18 yaşını doldurmuş olmak. Affa uğramış olsalar dahi devletin güvenliğine karşı işlenen suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkum olmamak. Özel kanun veya diğer mevzuatta yer alan şartları taşımak. Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak. Sözlü sınavda (Mülakatta) başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek. İşe alınanlarda deneme süresi 30 gündür. 00005187087 iş ilan numarası olarak yayımlandı.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

SGK GAZİANTEP PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Servis elemanı personel alım için şartlar neler; 2527 sayılı Tük Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydı ile Türk vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak. Yapılacak Güvenlik Soruşturması veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak. Askerlik ile ilişiği olmamak yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak. Lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. 00005188137 iş ilan numarası olarak ilan edilmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP