DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Kamu personeli alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Marmara Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet kıdemli yazılım geliştirme uzmanı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Kamu personeli alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Marmara Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet kıdemli yazılım geliştirme uzmanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Marmara Üniversitesi kıdemli yazılım geliştirme uzmanı alımı ilanı son başvuru tarihi 08.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru formu linki aşağıdadır

https://pdb.marmara.edu.tr/notice/universitemiz-sozlesmeli-bilisim-personeli-ilani

Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi Personel Daire Başkanlığı 34722 Kadıköy / İSTANBUL

marara

marara2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

8 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Marmara Üniversitesi yazılım ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP