DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Marmara Üniversitesi Kamu Personeli Alımı

Marmara Üniversitesi Kamu Personeli Alımı

Marmara Üniversitesi Kamu personeli alımı için yayınlanmış olan güncel iş ilanları bilgilerinde, Marmara üniversitesi rektörlüğü birimleri içinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak

ABONE OL
12 Mart 2022 23:38
Marmara Üniversitesi Kamu Personeli Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Marmara Üniversitesi Kamu Personeli Alımı Yapacak

Kamu personeli alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan resmi duyurularda Marmara üniversitesi rektörlüğü bünyesi içinde görev verilmek üzere 3 sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 2022 Başvuru Şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

En az 5 (beş) yıl yazılım geliştirme projelerinde görev yapmış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

C#. NET ile web tabanlı uygulama geliştirme konusunda deneyim sahibi olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

SCRUM metodolojisini yönettiği projelerde uygulamış olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Nesne yönelimli programlama ve yazılım mühendisliği teknolojileri hakkında iyi derecede bilgi sahibi olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Veri tabanlarının optimize edilmesi, güvenlik kontrollerinin yapılması, veri tabanı kullanım metotlarının denetlenmesi ve düzenlenmesi konularında deneyim sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kurumun Bilgi Yönetim Sistemi ve diğer uygulamalara entegrasyonu ve yetkisiz kişilerce alınmasını engellemek amacıyla güvenlik altına alan mekanizmanın tasarımını ve programlamasını yapabilmek ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

 

Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesi personel alımı

Marmara Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 26.03.2022

İş başvurusu için adayların aşağıda yazılı olan link üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP