DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Marmara Üniversitesi Güncel Personeli Alımı

Marmara Üniversitesi Güncel Personeli Alımı

Marmara üniversitesi güncel personel alımı için açıkladığı iş ilanları ile birlikte bünyesi içinde görevlendirilmek üzere bilişim personeli alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
20 Mart 2022 10:47
Marmara Üniversitesi Güncel Personeli Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Marmara Üniversitesi Güncel Personel Alımı 2022 İlanları

Marmara Üniversitesi güncel personel alımı ilanları ile bildirmiş olduğu duyurular kapsamında birimleri içerisinde çalıştırılmak üzere 3 adet bilişim personeli alımı yapacağını açıkladı.

Marmara Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı Başvuru Şartları

1. Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3. En az 5 (beş) yıl yazılım geliştirme projelerinde görev yapmış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4. C#. NET ile web tabanlı uygulama geliştirme konusunda deneyim sahibi olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

5. SCRUM metodolojisini yönettiği projelerde uygulamış olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

6. Nesne yönelimli programlama ve yazılım mühendisliği teknolojileri hakkında iyi derecede bilgi sahibi olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

7. Veri tabanlarının optimize edilmesi, güvenlik kontrollerinin yapılması, veri tabanı kullanım metotlarının denetlenmesi ve düzenlenmesi konularında deneyim sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

8. Kurumun Bilgi Yönetim Sistemi ve diğer uygulamalara entegrasyonu ve yetkisiz kişilerce alınmasını engellemek amacıyla güvenlik altına alan mekanizmanın tasarımını ve programlamasını yapabilmek ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

 

Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesi personel alımı

Marmara Üniversitesi Personel Alımı 2022 Başvuru Bilgileri

• Son başvuru tarihi 26.03.2022

• İş başvurusu için adayların aşağıda yazılı olan link üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP