DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mardin Artuklu Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Mardin Artuklu Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı bilgileri yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Sermaye Piyasası Kurulu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet İç Denetçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:27
Mardin Artuklu Üniversitesi İç Denetçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mardin Artuklu Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı bilgileri yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Sermaye Piyasası Kurulu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet İç Denetçi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Artuklu üniversitesi son başvuru tarihi 10.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Mardin Artuklu Üniversitesi Personel daire başkanlığı

Nur mahallesi Diyarbakır yolu üzeri Yenişehir – Artuklu – Mardin

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

artuklu1

artuklu2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Artuklu Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Artuklu Üniversitesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP