DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Manisa SYDV Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

Manisa SYDV Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

SYDV kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Manisa Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına 1 adet büro memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
Manisa SYDV Büro Görevlisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manisa SYDV Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

SYDV kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Manisa Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına 1 adet büro memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Manisa Sosyal Yardımlaşma vakfı büro memuru alımı ilanı son başvuru tarihi 31.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

asdep

manisa 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Manisa SYDV ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Manisa SYDV ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Manisa SYDV ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Manisa SYDV ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Manisa SYDV ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Manisa SYDV ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Manisa SYDV ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Manisa SYDV ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Manisa SYDV ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

10 – Manisa SYDV ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Manisa SYDV ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Manisa SYDV ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Manisa SYDV ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Manisa SYDV ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Manisa SYDV ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Manisa SYDV ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP