DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Makine Mühendisi Alımı İlanları

Makine Mühendisi Alımı İlanları

Kamu KPSS 75 şartı ile yayınlanan iş ilanları bilgisi içeriğinde daimi olarak Mersin su ve kanalizasyon idaresi içinde çalıştırılmak üzere 1 adet Makine Mühendisi alımı ilanları genelinde alım yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:37
Makine Mühendisi Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Makine Mühendisi Alımı İlanları

Yayınlanmış olan ilanlarda Mersin su ve kanalizasyon idaresi Makine mühendisi ilanına başvuracak erkek ve kadın adayların üniversitelerin Makine mühendisliği gibi 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Makine Mühendisi Alımı Başvuru Bilgileri

•    Mersin su ve kanalizasyon idaresi 1 adet Makine Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 06.08.2021 olarak bildirilmiştir.

•    Mersin su ve kanalizasyon idaresi 1 adet Makine Mühendisi ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

•    Zeytinlibahçe caddesi No. 99 Akdeniz – Mersin

•    Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

•    Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

mersin1 3

Makine Mühendisi Alımı Başvuru Şartları

MUSKİ Makine mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

MUSKİ Makine mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

MUSKİ Makine mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Makine Mühendisi Alımı İçin İstenen Belgeler

1.    MUSKİ Makine mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2.    MUSKİ Makine mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3.    MUSKİ Makine mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP