DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Önlisans ve Lisans Mezunları Kamu Personeli Alım İlanları

Lise Önlisans ve Lisans Mezunları Kamu Personeli Alım İlanları

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Lise Önlisans ve Lisans mezunlarının 06 Eylül 2019 tarihine kadar başvuruda bulunabileceği kamu personeli alımları iş ilanları devam etmektedir. Tüm detaylar haber ekimizde…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Lise Önlisans ve Lisans Mezunları Kamu Personeli Alım İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan kamu personeli alımı ilanlarında infaz koruma memuru, büro personeli, hemşire, biyolog, sağlık teknikeri, sağlık teknisyeni, kimyager, şoför, hizmetli ve teknisyen alımları 06 Eylül Cratosslot 2019 tarih ve 17;00 mesai bitimine kadar alımlar devam etmektedir.

Resmi Gazetede duyurulan kamu personeli alımı Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunları arasından başvuruda bulunabileceği kamu iş ilanları yayımlanmıştır.

İlgili adaylar yukarıda anılan kadrolarda istihdam edilmek üzere Adli Tıp Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere duyuruya çıkılmıştır. Son başvuru tarihi 06 Eylül 2019 mesai bitimine kadar devam etmektedir.

Sözleşmeli Alım Kanun Maddesi; Resmi Gazetede kamu personel alımlarının 06 Haziran 1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe giren ( Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamına göre alımların yapılacağı ilan edilmiştir.

Başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Askerlikle ilgisi bulunmaması veya askerlik çağına gelmemiş olması, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmekte, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, Güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması sonuç alması, Son müracaat tarihi itibarıyla istihdam edilecek sözleşmeli personel pozisyonu için gerekli öğrenim niteliğini taşıyor olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

Adli Tıp Kurumu Kamu personeli alımı sınav kılavuzu için tıklayın.

Sahil Güvenlik Komutanlığı kamu personeli alımı detayı için tıklayın.

MSB Nato Pol kamu işçisi alımı detayına ulaşmak için tıklayın.

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk kamu personeli alımı detayı için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP