DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu Memur Alımı KPSS Şartsız

Lise Mezunu Memur Alımı KPSS Şartsız

Resmi kanallar tarafından kamu için duyurulmuş olan kamu personel alımı ilanı bilgileri içerisinde İstanbul iş ilanları genelinde İSPER AŞ bünyesinde istihdam edilmek için KPSS şartsız 4 tane tanıtım personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:18
Lise Mezunu Memur Alımı KPSS Şartsız
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu Memur Alımı KPSS Şartsız

İstanbul büyükşehir belediyesi 4 tane halkla ilişkiler elemanı alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin asgari olarak lise mezunu olması ve vatandaşlara çalışmalar hakkında sağlıklı bir şekilde bilgilendirme yöntemlerine hakim olmalıdır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSPER İBB 4 adet halkla ilişkiler tanıtım elemanı alımı son başvuru tarihi 05.07.2021

İBB İsper AŞ 4 tane halkla ilişkiler tanıtım personeli alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper halkla

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

Büyükşehir belediye halkla ilişkiler yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Büyükşehir belediye halkla ilişkiler ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Büyükşehir belediye halkla ilişkiler duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Büyükşehir belediye halkla ilişkiler ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Büyükşehir belediye halkla ilişkiler resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP