DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu KPSS'siz 4500 TL Maaş İle Memur Alımı

Lise Mezunu KPSS'siz 4500 TL Maaş İle Memur Alımı

Devlet kurumu Kadrolu olarak personel alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İzmir büyükşehir belediyesi İZDOĞA kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:05
Lise Mezunu KPSS'siz 4500 TL Maaş İle Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu KPSS’siz 4500 TL Maaş İle Memur Alımı

Devlet kurumu Kadrolu olarak personel alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İzmir büyükşehir belediyesi İZDOĞA kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzdoğa ilanı son başvuru tarihi 24.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen bütün adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru işlemini yapmak zorundalar.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

izdoga buro 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İzdoğa İzmir Büro ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP