DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu KPSS Şartsız Memur Alımı

Lise Mezunu KPSS Şartsız Memur Alımı

Kamu kurumu personel alımı iş ilanları duyurusu yayınlandı. Kadrolu kamu personeli alımı iş ilanı bilgisi içeriğinde İSPER kuruluşu birimleri içinde istihdam edilmek için 5 adet Halkla İlişkiler Personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Lise Mezunu KPSS Şartsız Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu KPSS Şartsız Memur Alımı

Kamu kurumu personel alımı iş ilanları duyurusu yayınlandı. Kadrolu kamu personeli alımı iş ilanı bilgisi içeriğinde İSPER kuruluşu birimleri içinde istihdam edilmek için 5 adet Halkla İlişkiler Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 22.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Aşağıda bulunan e posta adresine özgeçmiş yollayarak başvuru yapılması gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper halkla iliski 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Halkla İlişkiler memuru lise mezunu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Batman Belediyesi Otobüs Şoförü Alımı

7. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Halkla İlişkiler memuru lise mezunu ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP