DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu Kamu Personel Alımı

Lise Mezunu Kamu Personel Alımı

Belediye başkanlığı birimleri personel alımı için yayınlanan kamu personel alımı ilanları bilgisinde İstanbul iş ilanları geneli içerisinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSBAK AŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet sürekli Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:23
Lise Mezunu Kamu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu Kamu Personel Alımı

İSBAK AŞ 1 Yönetici Asistanı alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların İSBAK AŞ Yönetici Asistanı alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

•    İSBAK AŞ 1 adet Yönetici Asistanı Alımı son başvuru tarihi 20.07.2021

•    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı Alımı ilanına başvuru için

•    Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

•    Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isbak yonetici

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

2.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

6.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

7.    İSBAK AŞ 1 tane Yönetici Asistanı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP